O TYM, ŻE CO TO MA BYĆ ZA LATO?

 

Po pierwsze, kupiłam sobie podobno znakomity thriller „Lokatorka”. Rzeczywiście zaczął się nieźle, niestety dość szybko zmienił się w soft porno dla niezbyt wymagających, za to znudzonych pań bez specjalnych zainteresowań pobocznych. No i wzięłam i załamałam się, że ZNOWU nie jestem targetem. Bo ostatnio czego się nie dotknę, to NIE JESTEM TARGETEM. W ogóle się nie liczę w obecnej rzeczywistości! Przynajmniej tej komercyjnej, ale bo to jest jakaś inna?… Na szczęście autorce seksualne ekscesy też się po kilkunastu stronach znudziły i wrócił nastrój delikatnego „WTF?…”, który akurat w thrillerach sobie cenię. Może być.

Po drugie, jest zimno. Jest tak zimno, że włączyło nam się ogrzewanie. W LIPCU! Jestem taka wkurwiona, że aż mi w uszach dzwoni, i to w obu (zwykle tylko w lewym). Czyli te dwa dni, co sobie posiedziałam na tarasie ze Szczypawką, to już BYŁO lato? I dziękujemy państwu i zapraszamy za rok? Jak zaraz nie znajdę dilera jakichś łagodnych, ale stanowczych psychotropów, to się źle skończy.

Po trzecie – piesek nas dziś obudził przed piątą, no to wstaliśmy, zresztą N. ma dużo pracy, to sobie wcześnie śmignął i dzwoni do mnie z autostrady i mówi: „Słuchaj, jadę za TIR-em, który ma napisane PRODUCENT KARMY DLA GOŁĘBI POCZTOWYCH”. Kazałam mu przetrzeć okulary, ale upierał się, że to nie żadne zwidy z niewyspania, tylko normalnie koleś z paszą dla gołębi. Pocztowych. Czyżby nowa tajna broń Poczty Polskiej w walce z konkurencją? Niedawno mieliśmy taki przypadek, że list polecony szedł z jednej dzielnicy Warszawy do drugiej dzielnicy Warszawy prawie dwa tygodnie, więc chyba dopiero je tresują. Gołębie pocztowe w fazie beta.

Nie spisuję całego dnia na straty tylko dlatego, że po południu czeka nas obiad w postaci kiszki ziemniaczanej. Może to nie prozak, ale zawsze jakieś pocieszenie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „O TYM, ŻE CO TO MA BYĆ ZA LATO?

 1. ~Zuzanka pisze:

  Ja ostatnio jechałam za ciężarówką z reklamą firmy Gadex, wolałabym karmę dla gołębi: http://www.ekspertbudowlany.pl/images/editor/blog/papa.jpg

  W kwestii lata przyłączam się do wielkiego wtf i gdzie-moje-hajsy.

 2. ~Jagodowa pisze:

  A ja dziś czytałam wywiad z Tobą. Mam wrażenie, że to Ty pisałaś teksty Korby :)

  • ~Chuda pisze:

   Poleciałam czytać ten wywiad. Ach, łezka się w oku kręci, to już tyle lat minęło od „Lejdis” :-)

  • ~Barbarella pisze:

   A ja się zaczęłam zastanawiać, JAKI WYWIAD i doszłam do wniosku, że ktoś mnie nagrał po pijaku (tylko gdzie i po co?).
   Ufff.

 3. ~Kuleczka pisze:

  Uciekamy do Madrytu? Sandalki kupilam z milion monet a tu zima w lipcu!!!

 4. ~Chuda pisze:

  Pierwsza! Jak mi brakuje tej zabawy blogowej! Nie ma już za wielu blogów, na których można z tym wyskoczyć :-) Na dzwonienie w uszach zioła trzeba pić: korzeń rehmanii albo prawoślazu, nie wiem które, bo lekarka przepisała mi oba i jedno na pewno na to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>