O TRAWNIKU

Bardzo lubię, kiedy psuje się kosiarka, bo trawnik wtedy wygląda tak:

Traw1

A Szczypawka na trawniku – tak (mówi, że wyszła grubo, na co ja jej, że wcale nie, na co ona – że w takim razie dlaczego mówię na nią Madame Woreczko? Z miłości, oczywiście):

Traw2

Niestety, już naprawili kosiarkę i wczoraj odbyła się rzeź. Za dwa, trzy dni znowu zakwitną, na razie jest zielone boisko. Ech, faceci…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „O TRAWNIKU

 1. ~agnicha pisze:

  Sen ostrzegawczy:
  „Surykatka – znaczenie snu
  Wyśniona surykatka zazwyczaj sygnalizuje, że każde nasze działanie zawsze jest prowadzone bardzo ostrożne. Ryzykowanie nie leży w naszej naturze.”
  No i masz! Wyszłaś i szyszka Cię zaatakowała!

 2. ~agnicha pisze:

  Sen ostrzegawczy:
  „Surykatka – znaczenie snu
  Wyśniona surykatka zazwyczaj sygnalizuje, że każde nasze działanie zawsze jest prowadzone bardzo ostrożne. Ryzykowanie nie leży w naszej naturze.”
  - no i masz! Wyszłaś i ta szyszka Cię zaatakowała!

 3. ~malgo pisze:

  Szczypi pięknie się prezentuje

 4. ~Maura pisze:

  Też lubię, gdy się kosiarka psuje. U mnie są stokrotki różowe, czerwone i białe.

 5. ~Jagodowa pisze:

  A ja tak w ogóle nie w temacie trawy. Ponieważ nikt mnie nie rozumie, postanowiłam pożalić się Tobie, bo czuję, że mnie zrozumiesz. W niecały weekend zrobiłam cały sezon 5 House of cards, na który czekałam rok i teraz moje życie znów jakby przykryła gęsta mgła, którą rozwieje info o sezonie 6. Od razu dodam, że próbowałam innych w ramach rehabilitacji, ale nie działa. To tyle.

  • ~Barbarella pisze:

   Serial bardzo dobrze zrobiony, ale ja ich wszystkich tak nienawidzę, ale to TAK NIENAWIDZĘ, wszyscy są albo przechujami, albo jakimiś niewydarzonymi miągwami, że nie potrafią sobie z nimi dać rady. Nie ma ani jednej postaci, którą bym lubiła.
   A już ta blond pinda mnie wyprowadza z równowagi nawet jak nic nie mówi.

   • ~Wampi pisze:

    Szczególnie jak nic nie mówi! ściągam z niej fryzury, bo udawać chcę wredną pindę, ale chyba mi nie idzie, to trzeba być. Niestety lubię bardzo Underwooda i w ogóle oni nie sa tak okropni jak ludzie w moim życiu. Kończę dziś 5 serie i również zapadam się. Już zaczynam tęsknić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>